Centrum Kultury Błaszki

Odlotowe ferie w CKB za nami

21.02.2019

To były niesamowite dwa tygodnie w Centrum Kultury w Błaszkach, gdzie odbywały się „Odlotowe ferie”. Oficjalnie ferie wystartowały w poniedziałek 11 lutego 2019 r. o godzinie 10.00, gdzie na sali widowiskowej ponad 100 dzieci uczestniczyło warsztatach z kreatywnej produkcji breloczków. We wtorek mali artyści budowali i malowali eskimoskie iglo i spotkali się z bałwanem Olafem. Kolejnego dnia na scenie zaprezentował się krakowski teatr ze spektaklem „Pipi Skarpetka”.  Na finał pierwszego tygodnia ferii odbyły się warsztaty z tricków piłkarskich pod okiem Krzysztofa „Justka” Justyńskiego.

Drugi tydzień ferii rozpoczęliśmy od warsztatów z tworzenia pięknie pachnących mydełek glicerynowych, a kolejnego dnia dzieciaki tworzyły hit tego sezonu – odlotowe, kreatywne podstawki na zdjęcia. W środę po raz kolejny gościliśmy krakowskich artystów, którzy tym razem zaprezentowali spektakl pt. „Przygody krecika”. Na koniec „Odlotowych ferii w CKB” odbył się Turniej  Street Soccer, który przeprowadził Krzysztof „Justek” Justyński.

Wszystkie warsztaty, turnieje i spektakle cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. Cieszymy się, że byliście z nami i tak tłumnie, chętnie i z uśmiechem na twarzach w nich uczestniczyliście! Dziękujemy!