Centrum Kultury Błaszki

Koncert Andrzeja Cierniewskiego

Data: 
07 Marzec 2019 18:00
Koszt: 
wstęp bezpłatny
Adres wydarzenia: 
Centrum Kultury w Błaszkach

Za 2 tygodnie święto wszystkich pań – Dzień Kobiet. W przeddzień tego wydarzenia zapraszamy na wyjątkowy koncert ponieważ w czwartkowy wieczór, 7 marca 2019 r. o godz. 18.00 na sali widowiskowej Centrum Kultury w Błaszkach wystąpi twórca takich hitów jak „Dwie morgi słońca” czy „Słodka Karolina”, obdarzony silnym, ciepłym charakterystycznym głosem – Andrzej Cierniewski. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Zapraszamy!

O artyście

Andrzej Cierniewski to przede wszystkim dojrzały Artysta. Znany z doskonałego warsztatu wokalnego, a także z tego, że każdy swój koncert, traktuje jako ten najważniejszy, dając z siebie podczas występów wszystko - o czym mieli okazję przekonać się ci, którzy choć raz byli słuchaczami jego licznych w ostatnich latach koncertów.
Jest to Artysta wszechstronnie utalentowany. Przede wszystkim śpiewa ale i komponuje wiele swoich utworów. Muzyka i śpiew zawsze były dla niego największą pasja, miłością, która pochłaniała jego serce, myśli i czas. Gdy odkrył, że obok muzyki jej trafnym dopełnieniem jest poezja, zaczął się w niej rozczytywać i to właśnie ona była w jego początkach rozwoju muzycznego inspiracją do komponowania.