Centrum Kultury Błaszki

Dziecięcy karnawał z kosmitami!

Data: 
05 luty 2016 (Całodzienne)
Koszt: 
15 zł
Adres wydarzenia: 
Centrum Kultury w Błaszkach

Łódzka Agencja Koncertowa zaprasza na spektakl dla dzieci i młodzieży "Przybysze z Planety Zangular", który odbędzie się 5 lutego 2016. Spektakl będzie wystawiony na sali widowiskowej w Centrum Kultury w Błaszkach dwukrotnie o godz. 9.00 i 10.30. Bilety w cenie 15 zł do nabycia pod nr tel. 721-550-953.

Opis spektaklu:

„Przybysze z Planety Zangular" to widowisko słowno muzyczne napisane i skomponowane dla młodego widza na zlecenie Łódzkiej Agencji Koncertowej, która zrealizowała je z rozmachem i licznymi efektami wizualnymi, wspaniałą muzyką, dobrym aktorstwem .

Głównymi bohaterami tej historii są kosmici. Lądują oni na ziemi a raczej na scenie w Waszym mieście, w poszukiwaniu pewnego tajemniczego elementu. Bez niego to właśnie umiera życie na ich planecie. Spotykają też na swojej drodze różnych ludzi. Czy dowiedzą się od nich ,kto lub co stanowi tajemnicę brakującego elementu? Czy ich misja powiedzie się i uratują swoją planetę? Czy napotkani na Ziemi ludzie pomogą im rozwiązać ten problem? Czy może pozostaną z nami na Ziemi ? Zobaczcie Nasz spektakl a dowiecie się sami! Zapewniamy, że miło i pożytecznie spędzicie z nami czas.

Zapraszamy!