Centrum Kultury Błaszki

Rozgrywki Błaszkowskiej Ligi „Gry w Tysiąca” zakończone

19.07.2022

W niedzielę 10 lipca 2022 roku na sali widowiskowej Centrum Kultury w Błaszkach odbyła się ósma (ostatnia) kolejka Błaszkowskiej Ligi „Gry w Tysiąca”. Po kilkugodzinnych zmaganiach przy stolikach poznaliśmy finalistów. Zwycięzcą ostatniej kolejki  tej edycji ligi została Teresa Meller, drugie miejsce zajął Łukasz Nieborak, a trzecie przypadło Markowi Skąpskiemu.

Pomysłodawcą, a zarazem współorganizatorem wspomnianych rozgrywek, był Radny Rady Miejskiej w Błaszkach - Marek Laskowski. Błaszkowska Liga „Gry w Tysiąca”, w której brało udział 28 zawodników, składała się z ośmiu kolejek rozgrywanych raz w miesiącu na sali widowiskowej w Centrum Kultury w Błaszkach, a patronat nad turniejem objął Burmistrz Błaszek Piotr Świderski.

W ogólnej klasyfikacji triumfatorem został Łukasz Nieborak, drugie miejsce zajął Marek Skąpski a na trzeciej pozycji uplasował się Stefan Górecki. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zawodnicy z czołowej trójki – dodatkowo wartościowe nagrody rzeczowe.

Poniżej przedstawiamy końcową tabelę rozgrywek Błaszkowskiej Ligi „Gry w Tysiąca”:

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w rozgrywkach.