Centrum Kultury Błaszki

To były świetne turnieje!

01.05.2018

Rozgrywki w ramach Błaszkowskiej Areny Gier odbyły się w dniach 28-29 kwietnia 2018 na sali widowiskowej Centrum Kultury w Błaszkach. W tym roku rozegrano dwa turnieje – II Turniej FIFA 18 o Puchar Burmistrza Błaszek oraz II Turniej Gry w Tysiąca o Puchar Burmistrza Błaszek.

W sobotę, podczas turnieju FIFA 18, gościliśmy 64 zawodników z całej Polski (m. in. z Kalisza, Turku czy Wrocławia). Impreza została zorganizowana przy współudziale Młodzieżowej Rady Doradczej Burmistrza Błaszek, a jej pomysłodawcą i inicjatorem był Erwin Ozdoba - wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Doradczej. Zwycięzcą turnieju został Jarosław Kurzawa, drugie miejsce zajął Erwin Ozdoba, a trzecie Dominik Jeziorski. Najlepsi wygrali cenne nagrody w postaci pada do konsoli Xbox, słuchawek czy powerbanku. Turniej, tradycyjnie już, prowadził Łukasz Łakomiak z partnerskiego Złoczewa, który na piłce zna się wyjątkowo.

Z kolei w niedzielę, odbył się II Turniej Gry w Tysiąca o Puchar Burmistrza Błaszek, w którym wzięło udział 49 zawodników. Po zaciętych walkach , które trwały prawie 8 godzin zwycięzcą został Włodzimierz Wolski, drugie miejsce zajął Tomasz Łatkowski, a trzecie Marek Laskowski. Oprócz statuetki , zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci sprzętu AGD.

Gratulujemy i dziękujemy za świetne turnieje!