Centrum Kultury Błaszki

Babski Kabaret z okazji Dnia Kobiet

26.02.2018

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie panie na szczególne wydarzenie w Centrum Kultury w Błaszkach. W dniu 6 marca 2018 r. o godz. 18.00 na naszej scenie wystawiony zostanie spektakl kabaretowy Old Spice Girls czyli Babski Kabaret. Wstęp bezpłatny!

Old Spice Girls to kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.

Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).

Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną, i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.