Centrum Kultury Błaszki

Akademia Freestyle Football i Street Soccera

16.04.2018

Centrum Kultury w Błaszkach zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do udziału w Akademii Freestyle Football i Street Soccera, którą poprowadzi Krzysztof Justyński "Justek" - wicemistrz Pucharu Polski z 2017 roku w grze 1 na 1 w piłce ulicznej, a także jeden z 16 najlepszych zawodników na Mistrzostwach Świata.

Freestyle Football to młoda dyscyplina sportu, polegająca na wykonywaniu sztuczek piłkarskich i ewolucji. Triki piłkarskie łączone są również z akrobacjami, dzięki czemu zajęcia pozwalają rozwinąć wiele partii mięśni, co sprzyja rozwojowi dzieci i młodzieży.

Zajęcia przeznaczone są dla chłopców/dziewcząt w wieku od 9 lat i pozwalają na wykonywanie ewolucji w różnych pozycjach, począwszy od stojącej, przez siedzącą do leżącej, opanowanie podstawowych trików, a w dalszej kolejności pozwoli na stworzenie pewnej indywidualnej kombinacji trików.

Dzięki treningom Freestyle Football, uczestnicy zajęć:

  • poprawiają technikę piłkarską
  • poprawiają równowagę i koncentrację
  • będą mniej narażeni na kontuzje, ponieważ nie jest to sport kontaktowy
  • uczą się lepszego panowania nad piłką
  • rozwijają kreatywność w grze

Zapisy pod numerem telefonu 725 640 764 lub pod adresem email: justekfree@o2.pl. Powstała również specjalna grupa Akademii Freestyle Football i Street Soccera na Facebooku pod tym linkiem.